Yamaha-Bikers Hellas
Welcome to the Yamaha-Bikers forum.

Μπορείς να κάνεις την εγγραφή σου δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και θα σου δοθεί η δυνατότητα να συμμετάσχεις στις δημόσιες συζητήσεις για τις μηχανές yamaha! Καλή περιήγηση!
Yamaha-Bikers Hellas
Welcome to the Yamaha-Bikers forum.

Μπορείς να κάνεις την εγγραφή σου δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και θα σου δοθεί η δυνατότητα να συμμετάσχεις στις δημόσιες συζητήσεις για τις μηχανές yamaha! Καλή περιήγηση!
Yamaha-Bikers Hellas
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yamaha-Bikers Hellas

**Το ελληνικό φόρουμ της Yamaha**
 
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
REM
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_lcap2Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Voting_bar2Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_rcap2 
gatoulis
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_lcap2Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Voting_bar2Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_rcap2 
delrules
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_lcap2Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Voting_bar2Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_rcap2 
loui
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_lcap2Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Voting_bar2Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_rcap2 
despot
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_lcap2Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Voting_bar2Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_rcap2 
sfairas
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_lcap2Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Voting_bar2Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_rcap2 
STEF
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_lcap2Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Voting_bar2Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_rcap2 
webmaster
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_lcap2Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Voting_bar2Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_rcap2 
Petran
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_lcap2Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Voting_bar2Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_rcap2 
cookerman
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_lcap2Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Voting_bar2Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_rcap2 
Ψηφοφορία
Τι ήταν αυτό που σας έκανε να αποφασίσετε να πάρετε YAMAHA???
Design
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_lcap228%Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_rcap2
 28% [ 8 ]
Απόδοση
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_lcap20%Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Value for Money
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_lcap214%Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_rcap2
 14% [ 4 ]
Αξιοπιστία
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_lcap228%Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_rcap2
 28% [ 8 ]
Περιφερικά
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_lcap20%Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Διαφορετικότητα - Μοναδικότητα
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_lcap27%Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_rcap2
 7% [ 2 ]
Ποιοτική Κατασκευή
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_lcap27%Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_rcap2
 7% [ 2 ]
Οδηγική Συμπεριφορά
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_lcap210%Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_rcap2
 10% [ 3 ]
Επιρροή από φίλο
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_lcap27%Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_rcap2
 7% [ 2 ]
Επιρροή από το yamaha-bikers
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_lcap20%Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 29

Μοιραστείτε
 

 Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
motzo
normal member
normal member
motzo

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : Chris
Ηλικία : 36
Μοντέλο : R1 2004
Αριθμός δημοσιεύσεων : 160
Ημερομηνία εγγραφής : 05/11/2011
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας;   Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Νοε 05, 2011 1:56 am

Ειναι το παρατσουκλι που μου εχουν βγαλει οι φιλοι μου λογω του οτι ειμαι πολυ τριχωτος και προερχεται απο ενα cartoon,εναν πιθηκο βασικα που ηταν κακος και λεγοταν motzo tzotzo!!!χαχαχαχαχα!!! icon_lol
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Weave
new member
Weave

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : Kostas
Ηλικία : 42
Μοντέλο : R6 2004
Αριθμός δημοσιεύσεων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 08/12/2011
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας;   Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Δεκ 08, 2011 11:41 am

Weave=υφαντο η αυτος που υφαινει και μου το ακουω χρονια απο τους φιλους οταν με βλεπουν να δουλευω με τα pc
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
poseidon
new member


Φύλλο : Άντρας
Όνομα : Κώστας
Ηλικία : 41
Μοντέλο : xj6n
Αριθμός δημοσιεύσεων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2011
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας;   Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 EmptyΔευ Δεκ 12, 2011 3:02 pm

Ο πατέρας μου, όταν ήμουνα πιτσιρίκος αντι για παραμύθια μου διάβαζε την ελληνική μυθολογία και μου είχε εντυπωθεί η εικόνα του Ποσειδώνα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
portleader75
new member
portleader75

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : manousos
Ηλικία : 49
Μοντέλο : yamaha
Αριθμός δημοσιεύσεων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας;   Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιαν 04, 2012 4:35 am

Έτσι με όνομα σαν οι φίλοι μου διότι μου αρέσει το ψάρεμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fontas
Fazer Club
Fazer Club
fontas

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : Φωντας
Ηλικία : 35
Μοντέλο : FZ6
Αριθμός δημοσιεύσεων : 95
Ημερομηνία εγγραφής : 01/12/2011
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας;   Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 07, 2012 8:08 pm

πολυ απλα (fontas) Φωντας απο το Ξενοφωντας!!!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
2T
new member
2T

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : Θεόδωρος
Ηλικία : 41
Μοντέλο : FZ1 Fazer
Αριθμός δημοσιεύσεων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2012
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας;   Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 EmptyΤετ Απρ 25, 2012 12:55 pm

2T = TT = Theodore Tzartos
Κοινώς τ όνομα μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.inferno.gr
orgiyama
new member
orgiyama

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : Ευθύμιος Ζωμένος
Μοντέλο : Yamaha YZF R6
Αριθμός δημοσιεύσεων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 04/09/2013
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας;   Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 EmptyΤετ Σεπ 18, 2013 6:19 pm

Το δικό μου είναι το μισό απο το ψευδώνημο μου που είναι Orgikla και σημαίνει όργιο που μου το έβγαλε ένας κολλητός που σήμερα που μιλάμε δέν βρίσκεται εν ζωή αλλα θα είναι πάντα μέσα στην καρδιά μου και στο μυαλό μου, και το υπόλοιπο ειναι τα αρχικά απο το Yamaha.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Exia
new member
Exia

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : vasilis
Μοντέλο : R6
Αριθμός δημοσιεύσεων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 02/01/2015
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας;   Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιαν 02, 2015 9:31 pm

καλησπερα σε ολους!

Πήρα το ψευδώνυμό μου από ένα ιαπωνικό καρτούν, αλλά επειδή οδηγώ ένα R6 και αντιμετωπίζω το R6 μου σαν ένα κορίτσι, αποφάσισα να την ονομάσώ. έξι=Exia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bikefzr1000
new member
Bikefzr1000

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : Κάποιος
Μοντέλο : fzr1000
Αριθμός δημοσιεύσεων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2015
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας;   Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας; - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Απρ 10, 2015 3:46 am

Ο ευρών αμειφθήσεται .
Μοτο + τύπος .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τι σημαίνει το ψευδώνυμό σας;
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Yamaha-Bikers Hellas :: YAMAHA-BIKERS :: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ-