Yamaha-Bikers Hellas
Welcome to the Yamaha-Bikers forum.

Μπορείς να κάνεις την εγγραφή σου δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και θα σου δοθεί η δυνατότητα να συμμετάσχεις στις δημόσιες συζητήσεις για τις μηχανές yamaha! Καλή περιήγηση!
Yamaha-Bikers Hellas
Welcome to the Yamaha-Bikers forum.

Μπορείς να κάνεις την εγγραφή σου δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και θα σου δοθεί η δυνατότητα να συμμετάσχεις στις δημόσιες συζητήσεις για τις μηχανές yamaha! Καλή περιήγηση!
Yamaha-Bikers Hellas
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yamaha-Bikers Hellas

**Το ελληνικό φόρουμ της Yamaha**
 
2 φανάρια αναμένα στο fz6 Portal10ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
REM
2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_lcap22 φανάρια αναμένα στο fz6 Voting_bar22 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_rcap2 
gatoulis
2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_lcap22 φανάρια αναμένα στο fz6 Voting_bar22 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_rcap2 
delrules
2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_lcap22 φανάρια αναμένα στο fz6 Voting_bar22 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_rcap2 
loui
2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_lcap22 φανάρια αναμένα στο fz6 Voting_bar22 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_rcap2 
despot
2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_lcap22 φανάρια αναμένα στο fz6 Voting_bar22 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_rcap2 
sfairas
2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_lcap22 φανάρια αναμένα στο fz6 Voting_bar22 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_rcap2 
STEF
2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_lcap22 φανάρια αναμένα στο fz6 Voting_bar22 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_rcap2 
webmaster
2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_lcap22 φανάρια αναμένα στο fz6 Voting_bar22 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_rcap2 
Petran
2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_lcap22 φανάρια αναμένα στο fz6 Voting_bar22 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_rcap2 
cookerman
2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_lcap22 φανάρια αναμένα στο fz6 Voting_bar22 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_rcap2 
Ψηφοφορία
Τι ήταν αυτό που σας έκανε να αποφασίσετε να πάρετε YAMAHA???
Design
2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_lcap228%2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_rcap2
 28% [ 8 ]
Απόδοση
2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_lcap20%2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Value for Money
2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_lcap214%2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_rcap2
 14% [ 4 ]
Αξιοπιστία
2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_lcap228%2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_rcap2
 28% [ 8 ]
Περιφερικά
2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_lcap20%2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Διαφορετικότητα - Μοναδικότητα
2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_lcap27%2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_rcap2
 7% [ 2 ]
Ποιοτική Κατασκευή
2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_lcap27%2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_rcap2
 7% [ 2 ]
Οδηγική Συμπεριφορά
2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_lcap210%2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_rcap2
 10% [ 3 ]
Επιρροή από φίλο
2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_lcap27%2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_rcap2
 7% [ 2 ]
Επιρροή από το yamaha-bikers
2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_lcap20%2 φανάρια αναμένα στο fz6 Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 29

Μοιραστείτε
 

 2 φανάρια αναμένα στο fz6

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ksotir2
new member
ksotir2

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : kostas
Ηλικία : 35
Μοντέλο : fz6 fazer 06
Αριθμός δημοσιεύσεων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 18/04/2011
2 φανάρια αναμένα στο fz6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 2 φανάρια αναμένα στο fz6   2 φανάρια αναμένα στο fz6 EmptyΤρι Απρ 17, 2012 11:08 pm

Καλησπέρα παιδιά θέλω να κάνω το fazeraki να βλέπει και με τα δυο του μάτια στη μεσαία σκάλα αλλά δεν εμπιστέυομαι κάποιον ηλεκτρολόγο στις Σέρρες να μου ανοίξει το μηχανάκι , θα ήθελα να μου προτείνετε, όσοι έχουν κάνει τη μετατροπή που να το παω θεσσαλονίκη ; επίσης μεγάλη σκάλα θα έχω ή καταργείται; 645933
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fontas
Fazer Club
Fazer Club
fontas

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : Φωντας
Ηλικία : 35
Μοντέλο : FZ6
Αριθμός δημοσιεύσεων : 95
Ημερομηνία εγγραφής : 01/12/2011
2 φανάρια αναμένα στο fz6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2 φανάρια αναμένα στο fz6   2 φανάρια αναμένα στο fz6 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 12:59 am

Εμενα ο Γιαννης μου το εκενα μεσα σε 5 λεπτακια!!!μεγαλη σκαλα θα εχεις δεν καταργειται τπτ!!κ ολα ειναι κομπλε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ksotir2
new member
ksotir2

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : kostas
Ηλικία : 35
Μοντέλο : fz6 fazer 06
Αριθμός δημοσιεύσεων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 18/04/2011
2 φανάρια αναμένα στο fz6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2 φανάρια αναμένα στο fz6   2 φανάρια αναμένα στο fz6 EmptyΤετ Απρ 18, 2012 1:04 am

Έγινε φίλος ευχαριστώ πολυ! τα λέμε την κυριακή στη βόλτα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosGs
new member


Φύλλο : Άντρας
Όνομα : Νικος
Μοντέλο : fazer s2
Αριθμός δημοσιεύσεων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 15/11/2014
2 φανάρια αναμένα στο fz6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2 φανάρια αναμένα στο fz6   2 φανάρια αναμένα στο fz6 EmptyΣαβ Νοε 15, 2014 9:13 pm

Καλησπέρα είμαι καινούριος στο forum λόγο ότι μόλις απέκτησα και εγώ το fazeraki μου! Θα ήθελα να μου πείτε και μένα που μπορώ να κάνω αυτήν την μετατροπή για τα φώτα γιατί δεν γνωρίζω και πολλά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
REM
Global Moderator
Global Moderator
REM

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : Barovios
Ηλικία : 51
Μοντέλο : KTM 1290 GT, Χmax300
Αριθμός δημοσιεύσεων : 2937
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2010
2 φανάρια αναμένα στο fz6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2 φανάρια αναμένα στο fz6   2 φανάρια αναμένα στο fz6 EmptyΚυρ Νοε 16, 2014 10:43 pm

έχεις pm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kouvoukliotis.gr
panosb
new member
panosb

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : παναγιωτης
Ηλικία : 51
Μοντέλο : fz6-2005
Αριθμός δημοσιεύσεων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 06/03/2015
2 φανάρια αναμένα στο fz6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2 φανάρια αναμένα στο fz6   2 φανάρια αναμένα στο fz6 EmptyΣαβ Μαρ 28, 2015 3:18 pm

ρεμο καλησπερα μπορεις να μου στειλεις κ μενα την μετατροπη των φωτων? ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
delrules
Moderator
Moderator
delrules

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : delrules
Ηλικία : 45
Μοντέλο : YAMAHA FZ1S FAZER
Αριθμός δημοσιεύσεων : 1083
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2010
2 φανάρια αναμένα στο fz6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2 φανάρια αναμένα στο fz6   2 φανάρια αναμένα στο fz6 EmptyΠαρ Απρ 24, 2015 3:37 pm

Υπαρχουν 2 τροποι να γινει αυτο. Ο πρωτος και σαφως πιο ευκολος ειναι να τραβηξεις ενα καλωδιο απο την δεξια στην αριστερη (απο την Η7 στην Η4), ετσι ωστε να αναψεις και την μεσαια σκαλα της Η4, η οποια σε "μαμα" κατασταση δεν αναβει. Το μειονεκτημα σε αυτη την εφαρμογη ειναι οτι οταν αναβει η μεγαλη σκαλα της Η4 δεν σβηνει η μεσαια και ενδεχομενως να υπαρξει προβλημα υπερθερμανσης. Εγω το ειχα κανει αυτο σχεδον απο την πρωτη μερα (το 2007 δλδ) και μεχρι σημερα δεν εμφανιστηκε προβλημα. Ο 2ος και πιο "θεωρητικα" σωστος τροπος, ο οποιος χρειαζεται ηλεκτρολογικες γνωσεις, ειναι να κλεψεις ρευμα απο τα καλωδια πριν τον διακοπτη των φωτων για να δωσεις στην κενη θεση της Η4, ωστε οταν αναβεις μεγαλη σκαλα να σβηνει η μεσαια. Διαλεγεις και παιρνεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.heavy-metal.gr
 
2 φανάρια αναμένα στο fz6
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Xenon Η4 και στα δυο φαναρια!
» Προσοχή στα φανάρια

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Yamaha-Bikers Hellas :: ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ - ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ :: ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ-