Yamaha-Bikers Hellas
Welcome to the Yamaha-Bikers forum.

Μπορείς να κάνεις την εγγραφή σου δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και θα σου δοθεί η δυνατότητα να συμμετάσχεις στις δημόσιες συζητήσεις για τις μηχανές yamaha! Καλή περιήγηση!
Yamaha-Bikers Hellas
Welcome to the Yamaha-Bikers forum.

Μπορείς να κάνεις την εγγραφή σου δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και θα σου δοθεί η δυνατότητα να συμμετάσχεις στις δημόσιες συζητήσεις για τις μηχανές yamaha! Καλή περιήγηση!
Yamaha-Bikers Hellas
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Yamaha-Bikers Hellas

**Το ελληνικό φόρουμ της Yamaha**
 
Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Portal10ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
REM
Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_lcap2Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Voting_bar2Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_rcap2 
gatoulis
Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_lcap2Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Voting_bar2Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_rcap2 
delrules
Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_lcap2Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Voting_bar2Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_rcap2 
loui
Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_lcap2Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Voting_bar2Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_rcap2 
despot
Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_lcap2Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Voting_bar2Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_rcap2 
sfairas
Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_lcap2Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Voting_bar2Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_rcap2 
STEF
Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_lcap2Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Voting_bar2Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_rcap2 
webmaster
Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_lcap2Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Voting_bar2Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_rcap2 
Petran
Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_lcap2Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Voting_bar2Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_rcap2 
cookerman
Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_lcap2Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Voting_bar2Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_rcap2 
Ψηφοφορία
Τι ήταν αυτό που σας έκανε να αποφασίσετε να πάρετε YAMAHA???
Design
Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_lcap228%Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_rcap2
 28% [ 8 ]
Απόδοση
Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_lcap20%Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Value for Money
Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_lcap214%Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_rcap2
 14% [ 4 ]
Αξιοπιστία
Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_lcap228%Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_rcap2
 28% [ 8 ]
Περιφερικά
Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_lcap20%Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Διαφορετικότητα - Μοναδικότητα
Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_lcap27%Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_rcap2
 7% [ 2 ]
Ποιοτική Κατασκευή
Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_lcap27%Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_rcap2
 7% [ 2 ]
Οδηγική Συμπεριφορά
Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_lcap210%Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_rcap2
 10% [ 3 ]
Επιρροή από φίλο
Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_lcap27%Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_rcap2
 7% [ 2 ]
Επιρροή από το yamaha-bikers
Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_lcap20%Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 29

Μοιραστείτε
 

 Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
motzo
normal member
normal member
motzo

Φύλλο : Άντρας
Όνομα : Chris
Ηλικία : 36
Μοντέλο : R1 2004
Αριθμός δημοσιεύσεων : 160
Ημερομηνία εγγραφής : 05/11/2011
Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!!   Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!! EmptyΠεμ Ιαν 19, 2012 1:56 pm

Ο λόγος για ένα απο τα μεγαλύτερα μαγαζιά/αντιπροσωπείες στο Λονδίνο.

Πρόκειται για ενα τεράστιο κτίριο (βασικά εμένα μου φαίνονται για 5 στρατιωτικά "toll" κολλημένα το ένα δίπλα στο άλλο) το οποίο ονομάζεται Metropolis και βρίσκεται στην περιοχή του Vauxhall,στο κέντρο του Λονδίνου θα έλεγα γιατι είναι κοντά και είναι ακριβώς δίπλα απο την αφετηρία των λεωφορειων ακριβώς κάτω απο την γέφυρα συγκοινωνίας των τρένων.

Σας τα έγραψα όλα αυτά γιατί ίσως αν έρθετε κάποια στιγμή προς εδώ να το επισκεφθείτε,πριν πάτε για την πίστα του Silverstone ή Donington γιατί έχει όλα τα αξεσουάρ,καπέλα κτλ που θα θέλατε να έχετε μαζί σας για τον αγώνα ώστε να υποστηρίξετε τον αγαπημένο σας οδηγό !!!ΑΛΛΑ!!! και να θαυμάσετε ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!Ναι ακριβώς όπως το λέω...ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!

Από όλη την συλλογή απο κράνη του V.Rossi,Lorenzo,Hayden,Stoner,Pedrosa (τουλάχιστον αυτά τα είδα σίγουρα) και οταν λέμε ΟΛΗ την συλλογή εννοώ οτι ο καθένας είχε το ράφι του ξεχωριστά απο την αρχή της καριέρας του εως τώρα...

Ας περάσουμε στα θέματα ένδυσης αν και δεν θα πω πολλά γιατί ζηλεύω που είδα όλες αυτές τις μάρκες...Απο Alpinestars,Dainese,Spidi, τις κορυφαίες δηλαδή + τις υπόλοιπες,μέχρι άλλη μια εταιρεία που την προτιμούν πάρα πολύ οι Άγγλοι.Την Frank Thomas η οποία ξεκίνησε ως σχεδιαστής πουκαμίσων και παραμένει εως σήμερα..Πριν σταματήσει την καριέρα του ως οδηγός ο Ron Haslam ήταν απο την κορυφή εως τα νύχια με αυτή την μάρκα στην Session του Αγγλικού πρωταθλήματος MSA (χαρακτηριστικό οτι την εκτιμούν πολύ,γι'αυτό το ανέφερα)...

Συγνώμη,ξέφυγα λίγο επειδή έμεινα ενθουσιασμένος.
Λοιπόν...Σε καθε Toll (ας το πούμε) είναι εγκατεστημένη και απο μια εταιρεία μοτοσυκλέτας.Βασικά ειναι σαν τα Pit Box που ειναι κολλητα το ενα δίπλα στο άλλο και βλέπεις την καθε εταιρεία ξεχωριστά αλλα έχουν επικοινωνία μεταξύ τους με ενδιάμεσο διάδρομο.Λοιπόν μετά απο τα καινούργια μοντέλα της Honda και της Ducati που μου έβγαλαν τα μάτια,έπεσε το μάτι μου σε κάτι μικρό με κόκκινα γράμματα το οποίο ήταν πάνω στην Ducati Panigale.Έτριψα τα μάτια μου ξαφνικά έβλεπα καλύτερα!!!Δίνουν TEST RIDE αυτό το πανέμορφο πράγμα?????Δεν φτάνει μόνο αυτό,η περιέργεια μου με έκανε να δω αυτό που δεν είχα δει μέχρι πριν από λίγο...Όλες οι εταιρείες είχαν το εκθεσιακό μοντέλο τους για Test Ride!!!Δεν θυμάμαι να το είχα συναντήσει αυτό κάπου στην Ελλάδα...Αφού ρώτησα πως γίνεται να την πάρω μου είπαν και κάτι άλλο:"Mε το test ride σου δίνουμε έναν εξοπλισμό της αρεσκείας μας ο οποίος αν σου αρέσει στον δίνουμε με 30% έκπτωση ακόμη και αν δεν θέλεις να πάρεις την μηχανή αλλά αν θέλεις να αγοράσεις την μηχανή στον κάνουμε έκπτωση 50%!!!"!!!

Αφού πέρασα το καρδιακό με όλα αυτά πέρασα στις βιτρίνες με τις διαφημιστικές εταιρείες/χορηγούς του κάθε οδηγού.Υπερβολικά φθηνά θα έλεγα και με ενδιαφέροντα πράγματα...Εγώ σήμερα για παράδειγμα θα πάω να αγοράσω ενα υπέροχο μπρελόκ για τα κλειδιά του σπιτιού μου με την αγαπημένη μου εταιρεία! bleh punk smil44d752f07576e

Αυτά απο μένα και ελπίζω αν έρθετε κάποια στιγμή προς τα εδώ να επικοινωνήσετε μαζί μου.Έχει τέλειες pub εδώ για όποιον ενδιαφέρεται,σουβλάκια δεν έχει γαμώτο...Δεν πειράζει όμως,άμα έρθετε θα πάρουμε μπύρες και μετά στους Ισραηλινοπακιστανούς για πιτόγυρα!!!Πιστέψτε με δεν έχετε φάει ποτέ πιο νόστιμη πίτα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Εντυπωσιακό "μαγαζάκι"!!!
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Yamaha-Bikers Hellas :: ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ :: NEA ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤH ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-